Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Bergama Süper FM yayın hayatına 1991 yılında başlamış ve bu güne kadar 95.6 FM frekansından yayınlarına aralıksız olarak devam etmekte olan yerel bir radyo kanalıdır. Bergama Süper FM A.Ş. 2015 Yılında ÖZ ALTAYLAR OTOMOTİV LTD.ŞTİ. Bünyesine katılmış ve sonrasında yapılan yeniliklerle tüm dinleyicileri kucaklayan, toplumsal olaylara duyarlı, Seviyeli, ilkeli, yenilikçi yayın anlayışı ile yayınlarına devam etmektedir. 

Yayınlarımızın ulaştığı her yerde ilgiyle dinlenen radyomuz; Haber, aktüel, söyleşi,kamu spotu, reklam ve müzik yayınları ile dinleyicilerini bilgilendirmekte ve  onların eğlenceli vakitler geçirmesine yardımcı olmaktadır. Her gün yayın akışımızda yer alan canlı yayınlar sayesinde ulusal medya da yer alan bir çok kanal kadar etkili RADYO yayıncılığını halkımızın hizmetine sunmaktayız. Müzik yayınlarımız; Türkçe - Pop ağırlıklı olmakla birlikte, her kesimin her zaman severek dinlediği eserlere yer verdiğimiz çeşitli müzik formatında gerçekleşmektedir. 

Etkili reklamcılığımız sayesinde bölgemiz ticaretine önemli hizmet veren radyomuz, bu sayede müşteri taleplerine de yön veren bir kuruluştur. Bölgemizin en çok dinlenen radyosu olan, kanalımızın yayınları her gün on binlerce dinleyiciye ulaşmaktadır. 

Ayrıca radyomuzda yayınlanan her türlü müzik ve eser için "5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" na uygun olarak ilgili kurumlara telif ödemeleri düzenli olarak yapılmaktadır.

MİSYONUMUZ:  Uzun mesafeli ve kitlesel iletişimin en köklü ve eski yöntemlerinden biri olan RADYO YAYINCILIĞI nı güncelleyip geliştirerek, toplumsal iletişim, bilgilendirme ve dayanışma ruhuna uygun olarak dinleyicilerimizin hizmetine sunmak ve gelecek kuşaklara aktarmaktır. 

 VİZYONUMUZ: Yasalara uygun, tarafsız, ilkeli, insan haklarına, çevreye saygılı, halkımıza ve ülkemize yararlı, toplumsal ihtiyaçlara duyarlı yayınlarımızla geniş kitlelere ulaştırmaktır.